Hakkımızda

Yılların verdiği sektörel deneyimle 2010 yılı içerisinde kurulan firmamız Merit İzolasyon Mimarlık Ltd. Şti. çatı kaplama, dış cephe kaplama, ısı izolasyonu, ses izolasyonu, zemin kaplama, asma tavan uygulamaları, iç dekorasyon gibi inşaat sektöründeki alanlarda faaliyet göstermektedir.

Firmamız Merit İzolasyon, yüksek kalite, uygun fiyat, müşteri memnuniyeti gibi prensipleri kendine ilke edinerek sektördeki diğer köklü firmalar arasındaki yerini almayı hedeflemektedir.

Merit İzolasyon olarak yıllardır biriktirdiğimiz tüm tasarım gücümüzü, bilgi birikimimizi ve enerjimizi sizlerin hizmetine sunuyoruz. Merit İzolasyon tüm müşterilerinin izolasyon, dekorasyon, tadilat ve yenileme işlerini büyük bir titizlikle üstlenerek işi zamanında teslim eder.

 

 

2010
Şirket Kuruluşu
Yıllardır süre gelen sektörel deneyim, saha deneyimi, proje deneyimi gibi tecrübeleriyle 2010 yılının Mayıs ayında şirket temelleri atıldı. Kurulduğu ilk zamanlar izolasyon uygulamaları alanında faaliyet göstermekteydi.
2012
Hizmet Çeşitliliği
İzolasyon uygulamaları hizmetlerinin yanı sıra müşterilerine dekorasyon uygulamaları, çatı ve dış cephe uygulamaları alanında da faaliyet göstermeye başlamıştır.
2019-...
Halen Devam Eden Süreçte Arttırılan Hizmet Çeşitliliği
Dünyada uygulanan izolasyon, dekorasyon ve tadilat uygulamalarındaki gelişmeleri yakından takip eden firmamız gün ve gün hizmet kalitesini arttırarak daha fazla alanda müşterilerine güvence sunmaktadır.

Uzmanlarımızdan biriyle konuşmak ister misiniz?

Sadece iletişim blgilerinizi göndererek en kısa sürede size ulaşmamızı sağlaya bilirsiniz.