Demontabl bölme duvar

Demontabl bölme duvar

Demontabl bölme duvar, mekanların kullanıcının amacına göre hızlı ve dekoratif bölünmesini sağlayan yapı eleman sistemidir.

Demontabl bölme duvarın en önemli özelliği cam ünitelerinin uygulama yerinde değil, monoblok olarak fabrikada hazırlanıyor olmasıdır. Milimetrik düzgünlükte, temiz ve montaja hazır olan monoblok cam üniteleri, uygulama yerinde alüminyum ve cam kesme, temizleme gibi işlemlere gerek bırakmamaktadır. Tamamı alüminyum olan gövde profilleri esneme ve deformasyon gibi sorunlar yaratmadan düzgün ve net bir görünüm sağlamaktadır.

Modüler Bölme Duvar Sistemi’nin tüm konstrüksiyonu ve panelleri ön üretimli olup, kısa sürede ve en temiz biçimde monte edilmektedir. İster dolu, ister camlı modüllerle olsun, mekanı ihtiyaca en uygun şekilde düzenir. Sistem içine yerleştirilebilen jaluziler, özel çalışma hacimleri yaratırken, aynı zamanda mekanlar arası görsel iletişimin devamlılığını da sağlamaktadır.

Dolu modül panelleri olarak, değişik renk ve dokularda vinil kaplı alçıpan, melamin veya laminat kaplı yonga levha kullanılabilirken, alüminyum profillerde elektrostatik toz boya yöntemi ile tüm RAL renkleri uygulanabiliyor. Kapı modüllerinde kullanılan kanatlar laminat yüzeyli olarak üretilir, istendiğinde doğal ahşap kaplama seçenekleri de sunulabiliyor.

Sistem 45-50 dB ses izolasyonu ve 30 dk. yangın dayanımına sahiptir.

Uzmanlarımızdan biriyle konuşmak ister misiniz?

Sadece iletişim blgilerinizi göndererek en kısa sürede size ulaşmamızı sağlaya bilirsiniz.