Metal asma tavan

Metal asma tavan

Metal asma tavan sistemleri, gereksinime bağlı olarak, galvanize çelik veya alüminyumdan üretilmektedir. Tüm metal asma tavan sistemleri tavan boşluğuna kolay erişim sağlamasına uygun şekilde üretilmiştir. Clip-in dışındaki metal asma tavan sistemleri, herhangi bir alet gerektirmeksizin sökülebilir. Panellerin yüzeyi, üretimin son aşamasında elektrostatik toz boyayla kaplanmaktadır. Standart renkler RAL 9010  ( Beyaz ), RAL 9002 ( Kırık beyaz ), RAL 9006 ( Metalik Gri )’dir. Metal asma tavan plakaları düz ( perforesiz ), ve perforeli ( 1.5 mm, 1.8 mm, 2.5 mm ve 3 mm ) olarak farklı perforasyon bordürleri ile üretilebilmektedir.

Plakalar ses değeri göz önünde bulundurularak, akustik kumaşla kaplanmıştır. Daha yüksek ve farklı akustik performans gerektiğinde, özel izolasyon malzemeleri ile kullanılabilir.

Metal asma tavan sistemleri, çeşitli aydınlatma üniteleri ile birlikte kullanılacak şekilde tasarlanmıştır.

Metal asma tavanlar ofisler, alışveriş merkezleri, üretim tesisleri, bilgisayar odaları, havaalanı ve metro gibi ulaşım birimleri ile birlikte hastaneler ve mutfak gibi sağlık ve hijyenin önem taşıdığı mekanlarda kullanım için uygundur.

Uzmanlarımızdan biriyle konuşmak ister misiniz?

Sadece iletişim blgilerinizi göndererek en kısa sürede size ulaşmamızı sağlaya bilirsiniz.