PVC zemin kaplama

PVC zemin kaplama

Yaşadığımız mekanları, estetik bütünlük ve malzemenin fonksiyonelliğini en çağdaş çözümlerle birleştirmek esastır. Bu amaçla uygulanan PVC zemin kaplamalarının mükemmele ulaşmasının en önemli nedeni, mekandaki fonksiyonelliğin ön planda tutulması ve bu amaca yönelik üretim yapılmasıdır.

PVC zemin kaplama malzemeleri fonksiyoneldir, çünkü çevre koşullarından gelecek zararlı etkilere ve aşınmaya karşılık dayanıklıdır. Son derece hijyeniktir, üzerinde bakteri barındırmaz. Zengin bir renk ve model seçimine sahiptir. Uygulaması kolay ve hızlıdır. Temizliği pratik ve ekonomiktir. Çevrecidir, yeniden işlenebilir ve yeni zemin kaplamaları üretiminde tekrar kullanılabilir. Geniş renk ve desen seçenekleri vardır. Ayrıca istenilen resim veya şirket logosu, zeminin bir parçası haline getirilebilir.

PVC zemin kaplamalarının kullanım alanı son derece geniştir. Koşulların sert olduğu spor salonlarından, kesin hijyen gerektiren sağlık merkezlerine, estetiğin ön planda olduğu ofis ve mağazalara kadar çok çeşitli mekanlarda kullanılır. Homojen, Heterojen ve Akustik ürünler gibi çeşitleri mevcuttur.

Uzmanlarımızdan biriyle konuşmak ister misiniz?

Sadece iletişim blgilerinizi göndererek en kısa sürede size ulaşmamızı sağlaya bilirsiniz.